HOLOWANIE – POMOC DROGOWA ŁÓDŹ – LAWETA 24h

Zadzwoń już teraz!!!

503-432-997

Zadzwoń, natychmiast przyjedziemy z pomocą!

Laweta jaka jest, każdy wie. Po co przepłacać?
Zadzwoń po lawetę DESTINO!

Tylko 100zł na terenie Łodzi.

Pomoc drogowa w Łodzi, którą zapewnia Destino, to zawsze szybkość reakcji, niezawodność transportu, pełna dyspozycyjność oraz niskie koszty usługi.

Czuwamy w Łodzi całą dobę, by ewentualny wypadek, kolizja lub zwykła awaria samochodu w jakiejkolwiek dzielnicy nie wiązała się z nadmiernym stresem ze strony poszkodowanych.

Pomoc drogowa obejmuje holowanie na terenie Łodzi niezależnie od czas u miejsca zdarzenia. Obsługa naszych Klientów prowadzona jest całodobowo. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami przystosowanymi do holowania samochodów, a nasi pracownicy są przeszkoleni w obsłudze lawet tak, by przewożone pojazdy były w pełni zabezpieczone przed wszelkimi ryzykami. Transport z Destino to zawsze precyzja, szybkość działania i minimalizacja stresu związanego z awarią lub wypadkiem samochodu.

Usługa wykonywana na terenie Łodzi to zawsze – niezależnie od liczby kilometrów – 100 zł. Dalsze trasy podlegają indywidualnemu uzgodnieniu. Dla Destino zawsze liczy się komfort Klienta i szybkość rozwiązania jego problemów komunikacyjnych – nie analizujemy więc długości drogi, a koncentrujemy swoją uwagę na tym, by holowanie skończyło się szybkim przyjazdem na wybrane miejsce.

 authenticcheapjerseys
 cheap jerseys